Metody zarządzania imprezami biegowymi

Organizatorzy imprez biegowych kolejny raz spotkają się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, gdzie w dniach 20-21 października br. odbędzie się Czwarta Ogólnopolska Konferencja Metodyczna pt. „Metody Zarządzania Imprezami Biegowymi”.

Jak wielokrotnie podkreślali uczestnicy poprzednich edycji konferencji, to doskonała okazja do uzupełnienia wiedzy w zakresie organizacji i zarządzania imprezami biegowymi, zapoznania się ze strategiami, jakie stosują organizatorzy międzynarodowych biegów, najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, wymiany doświadczeń, poznania ciekawych ludzi i nawiązania relacji.

Oczekiwania biegaczy stale rosną, poziom organizacji imprez biegowych także, aby sprostać tym wyzwaniom trzeba na bieżąco uzupełniać swoją wiedzę na temat kierunków rozwoju rynku biegowego i związanych z tym możliwości oraz zagrożeń. Taką szansę daje udział w konferencji biegowej w Poznaniu.

Jeśli zastanawiacie się w jakim kierunku powinna rozwijać się wasza impreza biegowa to przyjedźcie do Poznania. Konferencja na UEP to źródło inspiracji i rzadka okazja do integracji dyrektorów biegów masowych z całego kraju.  

Szczegóły na stronie internetowej www.konferencjabiegowa.pl

SPORT CHALLENGE Fundacja Wspierania Aktywności Fizycznej jest Partnerem konferencji.