Drodzy Wolontariusze i Wolontariuszki! 

Poszukujemy Was, osób z pasją do pomocy podczas organizacji WARTA CHALLENGE Marathon&Half. 

KIEDY? Szukamy dziewcząt i chłopaków, którzy będą nas wspierać w dniu imprezy (sobota 18 listopada i/lub 9 grudnia 2017 r. i/lub 6 stycznia i/lub 3 lutego i/lub 3 marca 2018 r.). 

DO CZEGO? Przede wszystkim szukamy osób, które pomogą przy podawaniu wody, herbaty, napojów energetycznych, owoców, bakalii, czekolady i innych produktów odżywczych na punktach żywieniowych w czasie biegu. Część z Was będzie potrzebna: w biurze zawodów udzielając pomocy uczestnikom imprezy w depozycie, część na dobrze oznakowanej trasie, aby dodatkowo wskazać kierunek biegu, część na mecie przy dekorowaniu zawodników medalami, a część po prostu jako kibic w Centrum Zawodów i na trasie. 

ŚWIADCZENIA DLA WOLONTARIUSZY Wolontariuszom zagwarantujemy pełną możliwość uczestniczenia w organizacji ciekawej imprezy biegowej oraz zapewnimy ciepły posiłek podczas imprezy, herbatę, wodę, poczęstunek, miejsce na odpoczynek w Pałacu i miłą, towarzyską atmosferę oraz niezapomniane wrażenia, ale także przede wszystkim pamiątkowy medal i ciekawe nagrody, no i pamiątkowe zdjęcie. Najlepsi Wolontariusze otrzymają koszulki.

Po zakończeniu turnieju WARTA CHALLENGE Marathon&Half każdy z Was będzie mógł otrzymać zaświadczenie o odbyciu wolontariatu-Certyfikat Wolontariatu, dzięki któremu będziecie mogli wzbogacić w razie potrzeby swoje CV lub pochwalić się nim przed znajomymi.

GDZIE? Zbiórka dla wolontariuszy odbędzie się w sobotę 18 listopada i/lub 9 grudnia 2017 r. i/lub 6 stycznia i/lub 3 lutego i/lub 3 marca 2018 r., o godzinie 8:00 przy biurze zawodów w Pałacu Biedrusko w Biedrusku koło Poznania, na ulicy 1 Maja 82.

ZGŁOSZENIA I INFORMACJE DODATKOWE Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z Komandorem WARTA CHALLENGE Marathon&Half Krzysztofem Pilarskim. Dzwońcie prosimy już teraz pod numer 602 198 835 lub napiszcie od razu maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ilość wolontariuszy, których przyjmiemy jest ograniczona.  

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia w Biedrusku!